Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szakképzőből milyen esélyeim...

Szakképzőből milyen esélyeim vannak az orvosi egyetemre?

Figyelt kérdés

Bár szakképzőbe mentem, mégis elő-előtört belőlem az a régi gyerekkori álom, hogy gyermekgyógyász legyek. Most visszamentem a suliba két éves érettségire. Elég jó tanuló vagyok, hála Istennek ezzel sosem volt bajom.

Viszont biológiából annyi óránk van, ami nem elég ahhoz, hogy érettségit tegyek, kémiánk pedig egyáltalán nincs.


Nekem kellene emelt szintű biosz és kémia is. Ezeket úgy tudom letenni, hogy két év múlva leérettségizem, aztán póttárgyként felveszem és a már kész érettségimet kibővítem az emelt biosszal és kémiával. Ezzel így csúszok egy évet, de még ez sem zavar.


Szerintetek van esélyem autodidakta módon felkészülni az érettségire? Ha megkapom a tételeket, utána csak ebből a tárgyból fel tudok készülni emeltre?


Köszi a válaszaitokat!


2017. szept. 25. 18:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Van esélyed, de ha teheted, menj magántanárhoz. Legrosszabb esetben kihagysz még egy évet, nálunk majdnem a fele évfolyam így jött.
2017. szept. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, így lesz! :)
2017. szept. 25. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!