Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti fellebbeztetek valamelyik...

Ti fellebbeztetek valamelyik érettségin?

Figyelt kérdés

Engem kedves magyar tanárom szivatott meg, miatta nem vettek fel oda, ahova szerettem volna menni. Most meg van pofája köszöngetni és integetni az utcán.

A fogalmazásomat lepontozta, fele pontot sem adta meg rá. A szövegértésnél a saját véleményemet aláhúzta. Ami a legdurvàbb, hogy olyanra is vont le helyesírási hibát, ami valójában nem is az. Ofő odahívta, de csak kimagyarázta magát, hogy írtam ennél jobbat is stb. Fellebbezni szerettem volna, de gyakorlatilag kidobtak, hogy ne balhézzak. Valamint itthon is azt mondták anyáék, hogy ne, mert szóbelin is kicseszik velem. Szóval 2 pont hiányában nem vettek fel a jobb egyetemre és mikor elsétálok előtte nagyon bánt.


2017. okt. 1. 09:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, én fellebbeztem, de emelt szintű érettségin, és végül nem kaptam plusz pontot. Tudom, hogy bánt, de most már as van, hogy újra kell tenned valamelyik érettségidet, és akkor be fogsz kerülni. Ha közepeztél magyarból, felteszem, hogy nem felvételi tárgyad volt, vagy választhattál helyette mást, tehát eleve a pontjaidnak csak töredékét adja. Tudom, hogy mit érzel, mert anno nekem is nagyon lehúzta a szóbelimet a tanár, és pont így voltam a választott szakom tavalyi ponthatára alatt kettővel. De - és nem tudom, hogy mire jelentkeztél - egy év kihagyás még nem a világ vége. Összeszeded magadat és tovább fogsz lendülni. Tényleg. Hajrá. :)
2017. okt. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!