Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Csak én utálok a régi tanáraim...

Csak én utálok a régi tanáraimmal beszélgetni? Megy a hova jársz, milyen stb.

Figyelt kérdés

Ráadásul itt maradtam a kisvárosban egyetemen, állandóan integet vagy köszönget valamelyik. Oké, hogy legalább megismernek stb., nem utáltak. De egynéhány volt, hogy kiröhög stb. A legjobb az volt, hogy az egyik rám írt, hogy küldjem el a számomat, mert van munkaajánlata számomra...

Vagy jönnek a kérdéseikkel, nem nagyon szerettem azt az iskolát, mondjuk anyám miatt rengeteget is égtem. Folyton bejárkált, az ofőt hívogatta, leégetett, velem is csúnyán bánt, mindenki előtt is.

Sopronról van szó, szóval nem egy nagy település.


2017. okt. 1. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én 1 max 2 tanárommal találkoztam a középiskola óta. Köszöntem, vissza és ennyi is volt.

Osztálytársakkal szerencsére csak párral, de őket is gyorsan leráztam, hogy mennem kell, nem érek rá, fb-ról töröltem őket.


Számomra a középiskolai évek eléggé szörnyűek voltak.. nem is akarnék senkivel beszélni. :)

2017. okt. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenféle bájcsevejt utálok, amit a volt tanárokkal kell folytatni, azt is. Ki nem állhatom. De hát muszáj, mosolygok, mosolyognak ők is, elmondom, amit kérdeznek, aztán ennyi. Szerencsére én jó messzire elköltöztem "otthonról", viszont nekem anyukám a gimimben tanított, tehát minden tanár megismer, az is, aki nem tanított, és mindenki leáll velem beszélgetni meg a családomról, hogy ki hogy van, pff... -.-' De ha már választani kell, inkább találkozok a volt tanáraimmal, mint a volt osztálytársaimmal... :D
2017. okt. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Én mindennap a suli előtt megyek el. Naponta találkozom velük. Van amelyik Facebookon is ismerősöm.

Osztálytársakkal én se nagyon találkoztam, a legtöbben el is költöztek Pestre.

Le nem töröltem őket, instagrammon is követem őket. Bár sokszor gondoltam rá, de ők se írnak, én sem, nincs okom rá törölni sebkit. A tanárok törlésének pedig éppen ideje lenne, úgy érzem.

2017. okt. 1. 17:05
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Azokkal a volt tanáraimmal szívesen beszélgetek, akik a munkájukkal hozzájárultak a továbbtanulásomhoz. A többinek max. köszönök, ha kérdezősködnek, akkor elmondom, hogy x egyetemre járok, y szakra, jól megy, viszontlátásra.
2017. okt. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!