Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit tegyek, ha az osztálytársa...

Mit tegyek, ha az osztálytársam éjszaka hívogat?

Figyelt kérdés
Az gondolom senkinek se újdonság, hogy suliban elvárják, hogy betegség után úgy gyere iskolába, hogy mindened kész. Azt mondta az osztályfőnök, hogy minden gyerek kérje el egy osztálytársától a telefon számot, email címet, vibert stb... Megadtam egy haveromnak a Viberemet. Jól is ment minden, addig, amég ő éjfélkor fel nem hív, hogy nem tud aludni. Lebasztam a telefont, és aludtam tovább... Erre minden héten eljátsza ezt... Nem tiltom le, mert csinál másik profilt... XD Nem tudom, mi legyen...

2017. okt. 2. 12:41
 1/9 anonim válasza:
87%
De hülye vagy :) Némításról nem hallottál még? vagy éjjelre kikapcsolni a telefont?
2017. okt. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Andizsuzsi ***** válasza:
61%

Mondd meg neki, ha nem hagyja sürgősen abba, feljelented.

Zaklatás


222. § (1) Aki abból a célból, hogy mást megfélemlítsen, v. más magánéletébe, ill. mindennapi életvitelébe önkényesen beavatkozzon,őt rendszeresen/tartósan háborgatja,ha súlyosabb bcs. nem valósul meg,vétség:1 év


Első! Ugye nem gondolod, hogy neki kell azért a telefonját kikapcsolni, némítani, mert egy barom nem bír magával?

2017. okt. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
Repülős üzemmód.
2017. okt. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Lekapcsolódsz a wifiről. Ennyi. Nem hiszem, hogy alvás közben olyan fontos, hogy megkapd az üzeneteidet.
2017. okt. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Első: tudod,ha kikapcsolom,akkor nincs ébresztő.

Ha repülős módnál szintén nem ébreszt...

Az a baj, hogy nem nagyon tudom a Wifi jelszót. :/

2017. okt. 3. 08:14
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én telefonom ébreszt repülős módban. Javaslom, hogy próbáld ki, mert lehet, hogy a tiéd is.
2017. okt. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
94%
Attól még hogy kikapcsolod a wifit nem kell újra beírni a jelszót csak ha törlöd.
2017. okt. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Vekkernek nem csak a mobil használható.


"Az a baj, hogy nem nagyon tudom a Wifi jelszót. :/" - Ha kényelmesebb nem utánanézni, akkor ez van.

2017. okt. 4. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kösz
2018. szept. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!