Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » OKJ-val kapcsolatban segítség?

OKJ-val kapcsolatban segítség?

Figyelt kérdés
Idén kezdtem a váci Boronkayban programozó szakon, de egyéb okok miatt sajnos abba kell hagynom a tanulást. Az lenne a kérdésem, hogy mivel már elkezdtem az első, ingyenes OKJ-m ezzel, de nem fejeztem be, ki kell fizetni ezt az évet, vagy sem?

2017. okt. 2. 18:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha iskolarendszerű képzésről van szó akkor nem, mert az ingyenes vagyis államilag támogatott, sőt ha megint indul olyan képzés bármikor be tudod fejezni, én is hasonló helyzetben vagyok, mert 1 év után félbehagytam egy OKJ képzést, mert adódott egy jobb lehetőség. Ha viszont önköltséges képzésről van szó akkor más a helyzet, mert ott más szabályok érvényesek.
2017. okt. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséged!
2017. okt. 2. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!