Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van még rajtam kívül olyan,...

Van még rajtam kívül olyan, aki már 1 hónap után úgy érzi, hogy nem jó szakot és egyetemet választott magának?

Figyelt kérdés
Ha igen, gondolkodsz rajta hogy máshová menj vagy otthagyd az egyetemet?

2017. okt. 3. 16:20
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

Tavaly ugyanezt gondoltam és még most is. :D

Azonban kizárólag annyi a probléma, hogy még lövésem sincs mit kéne helyette csinálni, ami érdekelne is.


Nem akarok mérnöki/orvosi/infós/kémiás pályára menni, mert ott még jobban szenvednék, így inkább maradok a fenekemen, végig csinálom, lesz egy biztos állásom, ami nem fizet rosszul.


Nincs jobb ötletem jelenleg. Jobb, mint otthon lustálkodni vagy takarítani, segédmunkázni.

2017. okt. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%
első megkérdezhetem milyen szakon vagy?
2017. okt. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én ismerek valakit, aki ugyanígy volt. Otthagyta, elment dolgozni, pár év alatt rájött, hogy ez így nem jó, kialakult benne, hogy mit lenne érdemes csinálnia, és most azt tanulja (nem egyetemen), közben meg már csinálja is.


Szerintem élete egyik legjobb döntése volt, hogy nem maradt ott, hanem egy (vagy két?) hónap múlva dobbantott a főiskoláról.

2017. okt. 4. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én ha most ezt a sulit itthagynám, nem dolgozni mennék,hanem egy másik egyetem másik szakára. Csak így ugye elveszne egy évem...
2017. okt. 4. 08:02
 5/9 anonim ***** válasza:
24%
Hát nem mindegy, milyen szakról milyenre mennél. Pl normális szakról büfére nem mennék át.
2017. okt. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Egészségügyiről egészségügyire mennék, szval ilyesmi nem áll fenn :D
2017. okt. 4. 12:44
 7/9 anonim ***** válasza:
80%
Megkérdezehtem honnan hova? Én is az egészségügyben tanultam, le is diplomáztam, hátha tudok segíteni.
2017. okt. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Milyen szempontból gond, ha "elvész" egy éved?
2017. okt. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igazából csak annyi, hogy egy évvel később lesz diplomám és kezdhetek el dolgozni.
2017. okt. 5. 03:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!