Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire nehéz bejutni az...

Mennyire nehéz bejutni az AKG-ba? (Alternatív Közgazdasági Gimnázium)

Figyelt kérdés

Sok jót hallottam róla,lelkes vagyok,de nagyon félek,bejutok-e?

Jó tanuló vagyok(7 éve kitűnő),szeretek is tanulni,szinte minden érdekel.

Azonban ijesztőnek hangzik a felvételi,nem tudom megütöm -e a mércét?

Hány pontos felvételi kell?

Véleményeket is szívesen meghallgatok a suliról :)



2017. okt. 10. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha kitűnő vagy esélyes vagy a bekerülésre.Jársz vhova felvételi előkészîtőre?
2017. okt. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem,de szeretnék. Az iskolában is van,de ott sok gyerek van,az pedig kicsit zavaró.
2017. okt. 15. 12:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha megtehetitek járj magántanárhoz,az a legjobb.De mielőbb kezdj vhova járni,mert késő lesz,ha 1-2 hónappal kezded csak el a felvételi előtt.Ha kitűnő vagy az nem biztosîték,hogy jót is îrsz.Tavaly is sok kitűnő îrt 50-60 között.Az meg legnagyobb részt csak szakgimnáziumba elegendő.A felvételinél legkevésbé nézik a hozott pontot,az számît,amit îrsz.
2017. okt. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Elég nehéz bejutni az AKG-ba, mert egyszerre kell jó tanulónak lenned és szimpatikusnak. Elég nagy a túljelentkezés, még a "szponzori" helyekre is elég jó képességű emberkéket vesznek fel. DE! Szerintem mindenképp próbáld meg, nem veszíthetsz vele. Én az esélytelenek nyugalmát éreztem és mégis sikerült az ösztöndíjas hely. Nem tudom hány pontos felvételi kell pontosan, én 81-et írtam, valaki 90-et, de volt olyan is, akinek elég volt a 73 pont. A szóbelin csak személyes elbeszélgetés van, ne stresszelj, semmi tudásra rákérdezés vagy ilyesmi. Jövőre remélem találkozunk!
2017. dec. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!