Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A gyógypedagógus szak az...

A gyógypedagógus szak az ELTE-n a legjobb az országban? A Debreceni Egyetemen milyen?

Figyelt kérdés

2017. okt. 11. 11:26
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Én ugyan az ELTE-re járók gyógypedre, most kezdtem, de ha tehetném inkább máshol kezdtem volna. Nekem egy kicsit csalódás. Az órák jók, jók a tanárok, de a szervezés és az információáramlás......borzasztóan megnehezítik a dolgunkat. Szerintem a Debreceni Egyetem képzése is van olyan színvonalas, mint az ELTE-s. Az ELTE-t azért "istenítik", mert ott kezdődött az országban először ez a képzés, de ettől függetlenül nem biztos, hogy jelenleg is a legjobb :) Sőt, szerintem a Széchenyi István (Győr) egyetem is jó lehet még.
2017. okt. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
Szia! Én a Debreceni Egyetemen tanulok gyógypedet.. Fontos tudni, hogy itt idén indult el ez a szak, szóval mi vagyunk az első évfolyam, és azért még nincs minden a "helyén". Minden esetre nekem tetszik itt és egyáltalán nem bántam meg hogy nem az ELTE-re mentem. Persze ezt az első hónap tapasztalatai után mondom, még nem látok rá annyira a dolgokra, de szerintem itt is meg lesz az a színvonal, mint máshol.☺
2017. okt. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2017. okt. 19. 18:01
 4/4 anonim ***** válasza:
46%
Van ott (kötelező) tesi?
2017. nov. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!