Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van infótok Sztehlo Gábor...

Van infótok Sztehlo Gábor Gimnáziumról? (Budapest, XVIII. ker. )

Figyelt kérdés
Ma voltak a Sztehlóból a helyi műv. házba tájékoztatót tartani a tanárok . Engem az emelt biológia szak érdekelne,mert orvosira szeretnék menni. Persze elsősorban a Szent Lászlóra pályázom, de ha véletlenül nem kerülök be, akkor kell egy másik lehetőség is.Szerintetek erős suli? Milyen a közösség, nem csőcselékes?( Ott előtte a parkban sok cigis diákot láttam a múltkor, amikor arra jártam).Angol nyelvet erősen oktatják? Milyenek a tanárok? Jól tanítanak? Írjatok le léci mindent, ami eszetekbe jut a gimiről!

#Budapest #Sztehló Gábor Gimnázium
2017. okt. 11. 14:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Leövey, Teleki, Vörösmarty erősebb. Én csak ezek után írnám a Szthelo-t.
2017. okt. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Biosz szak jó, jól felkészítenek a biosz tanárok, bár kémiánál vannak szar tanárok is, az szerencsén múlik, hogy milyet fogsz ki, matek szintúgy. Általában a biosz tagozatosok jobb tanárokat kapnak (nem biztos, csak személyes megítélés).

Szerintem megy fel az iskola színvonala az alsóbb évfolyamokon, bár vannak érdekes alakok mindig és mindenhol lesznek - nem csak a Sztehlóba. Az, hogy az iskola elôtt cigiztek, nem jelent semmit, ilyen minden suliban elôfordul.

Nyelvoktatásról nekem csak rossz tapasztalataim vannak a suliban, egyértelmûen nem az erôsségük. Bár lehet, hogy van jó nyelvtanár, aki tényleg megtanít 4 év alatt, de én még nem találkoztam vele. A második nyelvet tanító tanárok pedig még borzasztóbbak, mint az angoltanárok.

Vannak tanárok, akik szuperek és vannak, akik egy fabatkát sem érnek. De sajnos ez megint mindenhol elôfordulhat, minden iskolában, még a Szent Laciban is (jártam egy ahhoz hasonló színvonalú iskolába, de ott még szarabbak voltak a tanárok, mint a Sztrhlóba)

2017. dec. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem.Köszi a válaszodat! Te melyik szakot ajánlanád inkább, a biosz-kémiát vagy az emelt angolt? Nagyon jól megy a kémia. Szeretném folytatni emelt szinten, de ha nem vesznek fel a Szent Lászlóba más suli után kell néznem, ezért érdeklődöm a Sztehlo felől is.
2017. dec. 7. 11:06
 4/5 anonim ***** válasza:
biosz-kémia
2017. dec. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sógor Dávid válasza:
Szia. En 11.es vagyok. Pont mikor en voltam 9. Akkor az iskola rakezdett h a problemasakat krugja. En itt kezdtem el angolt tanulni, nagyon jol megy a tanar szerint es ugy latom en is, altalanosba nemetet tanultam es yes no angoltudas nelkul erkeztem, most ott tartok h angol erettsegit fogok tenni. Bioszbol a tagozatosok jobb tanart kapnak.
2017. dec. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!