Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valaki irna nekem részletes...

Valaki irna nekem részletes véleményt a Kölcsey Ferenc Gimnáziumról? (Tanárok, vannak-e csereévek, hangulat, tanulni valók mennyisége)

Figyelt kérdés

2017. okt. 13. 13:04
 1/6 xxp válasza:

Tanárok közül vannak jobbak, rosszabbak.

Páran szigorúak de jófejek és jól is tanítanak, és néhány tanár (főleg az egyik) egyáltalán nem tud fegyelmezni; ebből kifojólag nem nagyon tanít és órán azt csinálunk amit akarunk. A hangulat az iskolában nagyon jó. Mindenki jófej, nyitott, többé-kevésbé barátságos.

Tanulni valók mennyisége tantárgytól, tanártól és évfolyamtól is függ, de általában sok a házi és sokat kell tanulni a felelésekre, ez nagyon sok időt vesz el, és e miatt néha stresszes is; hogy "jaj, nem marad elég időm erre tanulni mert most erre kell tanulnom, ja nem, még van ez is, meg még az is", stb...ez borzalmas. Ennyi házi és felelésre való tanulás egyszerűen nem fér össze, egyszerűen haza jön az ember és estig tanulhat, ja plusz hétvégén is. Elvesz minden időt, egy robot életmód.

Ki*****tt sz*r. A Kölcsey két tannyelvű suliként van számontartva, ahoz képest a suli színvonala hihetetlenül sokat esett az utóbbi pár évben; alig van pár óra franciául és azok az órák amiknek meg franciául kéne lenniük azok meg magyarul vannak, mert nincs tanár. Ami ok, csak akkor ne legyen már két tannyelvű szuper gimiként számontartva...

2017. okt. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia! Francia kéttannyelvűs vagy?Megbántad, hogy odamentél?
2017. okt. 14. 16:09
 3/6 xxp válasza:
Igen, francia kéttannyelvűs. Hát mondjuk úgy hogy mentem volna más gimibe is.
2017. okt. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez a Budapesti?
2017. okt. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyílván a budapesti, az egész orszagban csak itt van francia kéttannyelvű tagozat:D
2017. okt. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én nagyon szeretek ide járni, jó tényleg vannak rossz tanárok, de hol nem?A legtöbb segítőkész és kedves. A suliban mindennap szól a sulirádió. Vannak csereprogramok az olaszosoknak és a franciásoknak is. A hangulat mindig nagyon jó. (a negyedik szüneti zene segít ezen) szerintem a tanulni valók mennyisége pont jó. Nem lehet belepusztulni. Rendesen fel lehet készülni másnapra. (btw nem csak a Kölcseyben van francia kéttan)
2017. okt. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!