Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A közösségszervező szakkal,...

A közösségszervező szakkal, mit tudok kezdeni miután elvégeztem? Illetve mi a különbség a humán fejlesztés illetve a közösségfejlesztés között, (ELTEn az előbbi van, BGEn az utóbbi, közösségszerezés szakon).

Figyelt kérdés
Nem a felvis leírások érdekelnek, hanem tapasztalatok/vélemények. Mennyire lehet munkát kapni, jól keresni, megterhelő e nagyon, élvezhető e stb..?

2017. okt. 13. 20:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%

meki, burger king, mint az összes büfészakkal.


Ez régebben andragógia néven futott, értelme nem sok van, annyi hogy az itt tanulóknak még 3 évig nem kell dolgozni.

2017. okt. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az andragógia az felnőtt képzés, köze nincs ehhez, de ja. Biztos igazad van:DDD
2017. okt. 13. 20:33
 3/11 anonim ***** válasza:
56%

[link]


Címet olvad el.szóval igen, igazam van:-D

2017. okt. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

[link]


A közösségszervezés és az andragógia két külön dolog. Ebben nem volt igazad.

2017. okt. 14. 01:03
 5/11 A kérdező kommentje:
Bocsánat, rosszul fogalmaztam. Igen, pár éve még andragógiának nevezték,nem volt külön közösségszervező szak. Ma már igen, és engem az érdekel, hogy most mi van, nem az hogy mi volt, azzal ugyanis semmire nem megyek.
2017. okt. 14. 01:07
 6/11 anonim ***** válasza:
32%
Tipikus értelmetlen büfészak.
2017. okt. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
27%
Menj inkább olyan szakra amivel érsz is valamit, nem ilyen humános humbuk dolgokra. Humán szakokra semmi értelme egyetemre menni, nem ér semmit.
2017. okt. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
értem. Csak a leírásban az van, hogy lehet programokat, rendezvényeket szervezni és stb.. Ézért érdekelt, mert külön rendezvényszervezői szak az meg nincsen sajnos
2017. okt. 14. 16:41
 9/11 anonim ***** válasza:
50%

Igen lehetne, ha el tudnál vele helyezkedni...de ennek minimális az esélye, meg ehhez nem kell diploma, elég ha vannak kapcsolataid. Anélkül hiába végzel el akármilyen közösségszervező szakot nem sokra mész.

Rendezvényszervezőnek meg tanulj okj-n nem vesztegetsz el annyi időt és pénzt mint az egyetemmel.

2017. okt. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
19%

"Rendezvényszervezőnek meg tanulj okj-n "



Pfff. rendezvényszervezőnek még okj-n SE tanulj.

Kuka.

2018. febr. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!