Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az ócsai Bólyai János 6...

Az ócsai Bólyai János 6 osztályos gimibe hány ponttal jutottak be tavaly vagy azelőtt?

Figyelt kérdés
Mennyi volt az össz.pontszámotok(hozott+îrt pontok)?

2017. okt. 14. 08:39
 1/4 anonim válasza:
Szia ! en iden kezdtem 95 ponttal jutottam be :)
2017. okt. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia!Örülök,hogy válaszoltál!:)Volt,aki kevesebbel bejutott esetleg?Nem tudod mennyi volt a legkevesebb pontszámos?Készülök a felvételire,de nem könnyűek ezek a tesztlapok(főleg matekból).Én inkább a humán tantárgyakat tanulom könnyebben.
2017. okt. 14. 20:05
 3/4 anonim válasza:
Szia! Szintén 7-es vagyok, ha jól tudom, az utolsó emberke 60 valamennyi ponttal jutott be. Azt hiszem. Azaz a 32.
2017. nov. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hú de jó!Köszi a választ.Akkor csak sikerül bekerülnöm.Oldogatom a matek felvételi feladatokat(a magyart is).Milyen az angol oktatás a 6 osztályosban?A tanárok jók egyébként?(matek,kémia,fizika,biosz)
2017. nov. 18. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!