Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek mit szólnának a...

Szerintetek mit szólnának a középiskolai szóbeli felvételin, ha 4-es lenne a magatartás jegyem félévkor? A tantárgyjegyek 1-2 kivétellel 5-ös lesz. Leronthatják (hallgatólagosan) a szóbeli pontszámomat?

Figyelt kérdés
Jó tanuló vagyok,de nálunk minden hülyeségért beîrás jár.Ha a padtárs kérdez valamit tőlem,már azért nekem is beîrnak.Félek ez rányomja a bélyegét a továbbtanulásomra.

2017. okt. 14. 13:28
 1/5 anonim ***** válasza:
lel nem..
2017. okt. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ahol tantárgyi szóbeli van ott semmit. Ahol csak beszélgetős felvételi van, ott jobban nézik az ilyeneket, de a 4-es ott sem baj, a hármas, kettes már igen.
2017. okt. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a megnyugtató választ.:) Jó tanuló vagyok.A reál órákat szeretem,lekötnek.Az unalmas órákon(ének) előfordul,hogy sustorgok a padtársammal,ezért rögtön beîrnak a naplóba valamit rám.Közben a tanárok riogatnak minket a magatartásjeggyel,hogy amiatt nem fognak felvenni minket egy jobb gimibe,ha pl.4- es.Ezért is félek.Nagyon nehéz egy unalmas órán kukaként ülni,meg se szólalni a padtárshoz.
2017. okt. 15. 10:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát pl Karinthyba el sem kellett vinni az ellenörzőt. A matek és magyar tételen kívül semmi nem érdekelte őket.
2017. okt. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Hálás vagyok a válaszodért!:)
2017. okt. 15. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!