Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Történelem tanár szeretnék...

Történelem tanár szeretnék lenni, de ezen kívül más tantárgy nem érdekel, ha elmegyek egyetemre muszáj nekem más szakot is választanom?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, hogy egyetemen muszáj választani még egy szakot ez igaz? Nem lehet csak külön történelemből tanári diplomát szerezni?

2017. okt. 19. 18:48
 1/2 anonim válasza:
Szia!még nem diplomáztam de ha van olyan amiben jó vagy még ha ez a szak nem tetszene de nem én vagyok a tanár szerintem kérdezz meg valakit aki már lediplomázott :)
2017. okt. 20. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, muszáj még egy szakot választani, már nem elég ha sima törire mész. Egyébként töri mellé érdekes lehet mondjuk a földrajz is, vagy hon- és népismeret:)

(Én is töritanárnak készülök)

2017. okt. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!