Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Budapesti József Attila...

Budapesti József Attila ginmázium vélemény?

Figyelt kérdés

2017. okt. 22. 17:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Közepes erősségű iskola, remek közösséggel. Nincs olyan sok program, viszont a JAG napok mindig nagyon nagyon jók. Van sok pozitívum, és van sok negatívum is, de szerintem ez mindenhol így van, nincs tökéletes gimnázium. Szerintem boldog 4, vagy 5 évet lehet itt eltölteni!:)
2017. nov. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
oktatást tekintve erős iskolának mondanám, noha nem Eötvös vagy Apáczai szintű. A közösség társadalmi szempontból a felső rétegből való általánosságban, ebből következően vannak igencsak sznob elemek. Tanárok közül van ilyen is olyan is, de ez minden iskolára jellemző. Menj el, nézd meg, mást nem tudok mondani :)
2017. nov. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia!

Én most vagyok végzős a Jóskában. Hihetetlenül imádom ezt az iskolát, nagyon szomorú vagyok, amiert lassan el kell majd ballagnom innen. Rengeteg felejthetetlen pillanatot okozott nekem, kezdve a gólytábortól (ami nem a szivatásról szólt, hanem a közösségformálásról), a JAG napokon keresztül (teremfestés,programok) egészen az állófogadásig, és meg sorolhatnám.

A legtöbb tanár nagyon jól tanít, én szerencsére megkaptam a szerintem legjobb tanárok nagyját, így ezzel is pozitív tapasztalataim vannak. Természetesen mindenhol vannak kivételek,ez itt sincs máshogy. A nyelv oktatás nagyon erős az 5 éves osztályoknál, valahol még anyanyelvű tanár is tanít, azonban a 4 éves osztályoknál én kevésnek tartom a heti3-4 órát idegen nyelvből.

Én mindenkinek csak ajánlani tudom ezt az iskolát, hidd el,nem fogod megbánni, ha idejössz!

2017. dec. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!