Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek az Egyetemi...

Mi a véleményetek az Egyetemi Katolikus Gimnáziumról Budapesten?

Figyelt kérdés
Osztály közösség tanárok kolesz ilyesmi érdekel.Illetve van aki oda tervez tovább tanulni?

2017. okt. 22. 18:42
 1/3 anonim válasza:
31%
Ne menj oda, nagyon gyenge. Sajnálom is a tanárokat
2017. nov. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
48%

Az osztályközösség nagyon jó. Mindenki megtalálja a barátait. A tanárok jól tanítanak, ezért követelmény is van rendesen. A koleszről nem tudok nyilatkozni.

Én nagyon meg vagyok vele elégedve, és meggyőződésem, hogy azért "fokozza le" annyi ember, mert nem ismerik "személyesen" az iskolát. Azért nem egy átlag színvonal.

2018. márc. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
69%

Nekem inkább az a bajom , hogy túl erős. Jó jegyekkel, néhány négyes többi ötös, jöttem de rengeteget kell tanulni a jó jegyekért.

Kolesz jó, bár van egy alkoholista hittantanár akit nem ártana eltávolítani.

Az osztály+ szuper.

2018. jún. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!