Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debrecenben melyik a legjobb...

Debrecenben melyik a legjobb gimnázium?

Figyelt kérdés
4-5 évfolyamos, jó lenne ha külön a nyelvekre fókuszálna, de nembaj ha nem

2017. okt. 23. 14:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Kossuth,Fazekas,Tóth Árpád,esetleg Csokonai. Fazekas és Csokonaiban vannak nyelvi szakok, pl francia,olasz,német, spanyol.
2017. okt. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
VAN ESETLEG VALAMELYIKRŐL KÜLÖN VÉLEMÉNYED? :) (bocsi be volt kapsolva a caps Lock es lusta vagyok újraírni ) xdd
2017. okt. 30. 09:54
 3/3 anonim ***** válasza:

Jövő év szeptemberétől indul a Csokonaiban először kéttannyelvű német oktatás, más gimiben nincs a városban, ez lesz az első. Ugyanitt olasz kéttan is van...azt biztos tudod a kéttan azt jelenti hogy 3 tantárgyat azon a nyelven tanulnak a diákok. Minden kéttannyelvű tagozat 5 éves.

A Fazekasban pedig francia kéttan van.

A kéttannyelvű oktatás sokkal többet ér, mint a nyelvi előkészítő, ami szintén 5 éves, mert előbbivel már felsőfokú nyelvvizsgád lehet.

A TÁG-ban úgy tudom nincs kéttan...a Kossuthot nem tudom.

2017. nov. 11. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!