Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha elrontottam az első zh-t,...

Ha elrontottam az első zh-t, mi legyen a másodikkal?

Figyelt kérdés
Nem baj, ha nem megyek be rá? Vagy ráírjam a nevem?
2017. okt. 30. 11:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Inkább írd rá valaki másét :)
2017. okt. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy nálatok hogy van de nálunk ha pl 2 zh van egész szemeszterben akkor egyeből lehet írni javítót.
2017. okt. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nálunk nincs pótzh.
2017. okt. 30. 11:55
 4/6 anonim ***** válasza:

Melyik egyetem, melyik szak?


Valami pótlás lehetőségének kell, hogy legyen.

2017. nov. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

BGE-PSZK psz

Nincs pót zh semmiből.

Az van, hogy ilyenkor beírják a gyakorlati jegy egyest és mehetsz utóvizsgára vizsgaidőszakban, amiből jettő van.

2017. nov. 1. 19:24
 6/6 anonim ***** válasza:

Értem, azért megírhatod gyakorlásképpen, azt vizsgaidőszakban javíthatsz. Akkor van a pótlás.

Ha nem kötelező megírnod, akkor nem kell megírnod a 2. zh-t, de nézz utána, hogy minek számít ha nem írod meg. Lehet, akkor pótolhatsz a vizsgaidőszakban, ha megírod mind a kettőt, mert különben mulasztásnak is számíthat. Hátha lesz itt PSZK-s aki többet tud mondani.

2017. nov. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!