Bemehetek órára?

Figyelt kérdés
Ha van olyan gyakorlati óra amiből már több mint háromszor hiányoztam akkor bemehetek órára? Vagy beszélni kell külön a tanárral?

2017. okt. 30. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:
mindenképp beszéld meg a tanárral
2017. okt. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Már miért ne mehetnél?

Az aláírást buktad, de attól még felvetted a tárgyat, félév közben nem dobhatnak ki.

2017. okt. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
az mit jelent hogy buktam az aláírást?
2017. okt. 30. 17:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Gyakorlatokról általában háromnál többet nem lehet hiányozni, nézd meg a követelményrendszerben, hány hiányzás a megengedett. Ha túl sokat hiányoztál, akkor újra fel kell venned a tárgyat (vizsgakurzust ilyenkor nem vehetsz fel, mert teljesítened kell újra a gyakorlatokat).
2017. okt. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem tanártól függ, elvileg be kellene engednie az órára így is, hogy valószínűleg buktad az aláírást. Azért beszélj vele és kérdezz rá, ha személyesen megkeresed és lazább, akkor még lehet az aláírást is megkapod, ha ezentúl minden órára bejársz.
2017. okt. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!