Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen minort választanátok...

Milyen minort választanátok szlavisztika (orosz) mellé?

Figyelt kérdés

Néderlandisztika, skandinavisztika, arab, török, koreai.


Angolból lesz egy felsőfokúm, úgyhogy az anglisztikát feleslegesnek érzem. Németet is tanultam, szintén jól jönne egy felsőfokú, de nem nagyon szeretem a nyelvet, úgyhogy a germanisztika nem jöhet szóba.


2017. okt. 30. 22:15
 1/1 anonim ***** válasza:
A törökben és az arabban van potenciál, a török könnyebb (tanultam arabul, törökül pedig tudok is), és egyre több álláshirdetésben találkozom azzal, hogy jó, ha beszélsz valamilyen keleti nyelvet, szóval szerintem az jó választás. :) Esetleg még a skandinavisztikával járhatsz jól, a koreai ebben a régióban nem tudom mennyire keresett, a hollandok pedig 99%-ban tudnak angolul.
2017. okt. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!