Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jó döntés a közgazdász diploma?

Jó döntés a közgazdász diploma?

Figyelt kérdés
Kozepiskolas vagyok es gondolkodok azon hogy vajon merre kene tovabb mennem. Imadok nyelveket tanulni,tervben van egy spanyol es egy angol felsofoku nyelvvizsga,es ezen kivul is szivesen tanulnek mas nyelvet. Nagyon szeretek szervezni, ugyintezni, igazi vezeto tipusnak gondolom magam. A nemzetkozi gazdalkodas szak keltette fel az erdeklodesemet. Akar egy kulfoldi mesterkepzes es egy kis tapasztalatszerzes is szoba johet. Velemenyek?:D

2017. okt. 31. 13:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha szereted a nyelveket, akkor jó döntés
2017. okt. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem jó döntés, ha tudsz nyelveket, akkor még elhelyezkedni is könnyebb lesz. :D Én nemzetközi gazdálkodásra járok, ha érdekel valami, kérdezz nyugodtan! :)
2017. nov. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!