Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SZTE-sek, ti kaptatok már az...

SZTE-sek, ti kaptatok már az őszi félévben Bursát?

Figyelt kérdés

Tavaly megpályáztam és megkaptam a 2016/17. tavaszi félévre, vmint a 2018/19. őszi félévre. Viszont ősszel még nem kaptam belőle semmit.

Korábbi években októberben már utalták az első részleteket.


2017. nov. 3. 23:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Bár én Bp.-n járok egyetemre, megesett hogy novemberben vagy decemberben kaptam ömlesztve. A hónap végéig nem aggódnék, az önkormányzatok utalják a kormánynak akik kiutalják az egyetemnek hogy utalják ki az ösztöndíjasoknak, sok helyen lehet akadás a folyamatban.
2017. nov. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor várok még. :)
2017. nov. 5. 17:47
 3/9 anonim ***** válasza:
nem kaptam, az egyetem visszatartja még (gondolom addig is forgatják a pénzt, ki van ez találva)
2017. nov. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor lassan csak utalják már... :S
2017. nov. 6. 16:36
 5/9 andreamária válasza:

Szia!

Én is SZTE-s vagyok és éppen ez ügyben e-mailezgetek a TOval és a HSZI-vel. Nem nagyon érdekli őket a dolog, a TO konkrétan összekeverte a szociális ösztöndíjjat a Bursaval, mert azt írták nekem, hogy holnap kapjuk meg, de megnéztem Neptunban és Bursa nincs kivetve, csak a rendszeres szoc. Ha megtudok valamit értesítelek :)

2017. nov. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ó, köszi! :)

Bár lehet, hogy lassan én is elkezdem őket zaklatni, hátha besokallnak. :D

2017. nov. 9. 23:45
 7/9 andreamária válasza:
Sok sikert! :D Ha neked esetleg válaszolna a HSZI szolj, mert nekem még az életben soha nem írtak vissza :"D
2017. nov. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Intézeti részt (3x) megkaptam 14-én, az önkormányzatit nem....te? :)
2017. nov. 17. 17:24
 9/9 andreamária válasza:
Ugyanez :D valószínűleg azt már csak decemberbe
2017. nov. 18. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!