Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gyengébb illetve erősebb...

Dori445 kérdése:

Gyengébb illetve erősebb gimnáziumok Budapesten?

Figyelt kérdés
Most megyek majd gimibe,kitűnő vagyok, de a felveteli amit eddig gyakoroltam 22 pontosra sikeredett a nyelvtan 35- re.Mondanom se kell hogy ez nem annyira jo.Tudom hogy meg biztosan sokat fog javulni a helyzetem, de szeretnek olyan elsosorban Budapesti gimiket beirni ahova esetleg ilyen pontokkal is mehetek, ha minden kotel szakad, lehetőleg normális hirnevu kozepes gimi legyen, ahol lehet normalisan tanulni, biologiabol magasfoku erettsegit tenni, es lehetoleg de nem muszaly lehetoseg legyen bioszos, osztalyba jarni, de egy normalis negy evfolyamos osztály is megteszi.
2017. nov. 6. 15:20
 1/4 A kérdező kommentje:
Ha pedig esetleg jol sikerul a felvetelim, akkor kernek jobb gimnaziumi ajanlasokat lehetoleg budapesten legyen.Mindent meghallgatok!!!
2017. nov. 6. 15:23
 2/4 anonim ***** válasza:
Szent László gimit ajánlom!
2017. nov. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Gyengébb pl.

Vörösmaty

2018. jan. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vagy az

Ady (Gimi)

2018. jan. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!