Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van itt valaki aki még ezekbe...

Van itt valaki aki még ezekbe az gimnáziumokba szeretne most felvételizni? Vagy aki valamelyikbe jár ezek közül?

Figyelt kérdés

Budapesti Eötvös József Gimnázium, Madách Imre Gimnázium, Hunfalvy Szakgimnázium, ELTE Apáczai Gimnázium.

Aki valamelyikbe szeretne felvételizni vagy aki valamelyikbe jár, azzal szívesen beszélgetnék meg lenne is még pár kérdésem :)



2017. nov. 6. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:
27%

Monjuk én egy ilyen ember vagyok. Most itt járok, olvasom ezt. Időm is van, válaszolhatnék a kérdéseidre. De nem írtad le, hogy mik a kérdéseid. Legközelebb meg 120 év múlva fogok erre járni.


Mi értelme úgy feltenni itt kérdést, hogy a lényeg ne legyen benne?

2017. nov. 7. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Én a Budapesti Eötvös József Gimnáziumba fogok felvételizni, természettudományos tagozatra.
2017. nov. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
En az ELTE Apaczai Csere Janosba szeretnek felvetelizni matek fizika szakra es nagyon reg keresek meg ilyen embereket akik lehet osztaly vagy evfolyamtarsaim lesznek. Szivesen beszélgetnek veled
2017. nov. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsó két válaszolónak írtam privit :))
2017. nov. 7. 17:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Hunfalvys vagyok, kérdezz nyugodtan bármit!
2017. dec. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!