Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Bekerülhetek a Vabits Mihály...

Bekerülhetek a Vabits Mihály Gimnázium japan tagozatra?

Figyelt kérdés
Eddig angolul tanultam,de abból nem vagyok jó,viszont a japán megy nekem.

2017. nov. 7. 00:01
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
*Babits Mihály Gimnázium
2017. nov. 7. 00:03
 2/15 anonim ***** válasza:
Nézd, az hogy egy két szót ismersz az animékből az még nem azt jelenti hogy neked az megy. Az a baj ezzel, hogy az angol egy kimondhatatlanul könnyű nyelv, főleg ha a Japánnal hasonlítjuk össze. De egy ilyen sulinál meg alap hogy az ember jó legyen angolból. Nem beszélve arról hogy ha valami értelmeset szeretnél is kezdeni ezzel a Japán témával, akkor is az angol lesz a belépő mindenhova, mindenhol szükséges.
2017. nov. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: Miért ne kerülhetnél be? Jegyek kérdése.
2017. nov. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
A Babitsban anyanyelvi japán tanár van ahol angolul beszélnek a diákok a tanárral. Így ha az angol nem megy akkor szerintem nem sok esélyed van. Persze próbálkozni lehet hátha szerencséd lesz és bekerülsz a 12-15 japán tagozatos ember közé.
2017. nov. 7. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Fél éve tanulok japánul és úgy értettem hogy megy
2017. nov. 7. 07:26
 6/15 anonim ***** válasza:
Meg kell próbálni! Legalább add meg magadnak az esélyt!
2017. nov. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
A Hunfalvyban magyar anyanyelvű japán tanár van, ha nem akarod angolul tanulni.
2017. nov. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

A japánt angolul tanítják?

Es aki nem érti angolul?

2017. nov. 8. 20:20
 9/15 anonim ***** válasza:
Mindenképp az anyanyelvi tanárt javaslom. Csak annak van értelme az akcentus minimalizálása miatt.
2017. nov. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Windyke válasza:
Annyira szuper lenne, ha tényleg csak azok válaszolnának szegénynek akik biztosak abban amit leírnak. Nekem a lányom most kilencedikes a Babitsban japán szakon. Két tanárjuk van és heti 5 òrában tanulnak japánul. Az anyanyelvi tanárral van azt hiszem 3 vagy 4 òrájuk a maradék pedig a magyar származású japán tanárral. Az anyanyelvi tanár tud magyarul de az istennek nem használja inkább kézzel lábbal megérteti magát. Egyáltalán nem kell tudni a japán szakra angolul. Az angol szakra vesznek csak fel olyanokat akik jók angolból. És nem angolul oktatják a japánt ez is hülyeség!
2017. nov. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!