Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik szerintetek a jobb? A...

Tini Gomez kérdése:

Melyik szerintetek a jobb? A Budai középiskola vagy az Octopus Multi média szakiskola?

Figyelt kérdés
Mind a kettő nagyon tetszik, de nem tudom eldönteni. Érdekel a média. Vélemények róluk? Negatív/pozitív

2017. nov. 8. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
Szia! Szerintem az utolso dolgod legyen, hogy a Budaiba jossz.. A tarsasag nagyon jo, de a legjobb tanarok is mar elhagytak ezt az iskolat es 98%-ban csak a rosszak maradtak.
2018. jan. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A Budai Középiskolának sincs jó híre, de az Octopus az aztán teljesen katasztrófális. Járt oda ismerős, ott hagyta. Ha érdekel a média miért nem mész egy normális iskolába? Ha jó tanuló vagy Szent László, ha közepes Vörösmarty, Leövey. Mindben van média. Ha rosszabb tanuló vagy akkor is ott a Csík, a Széchenyi vagy igen, a Budai.
2018. jan. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nem rossz tanulóként mentem a Budaiba, nem bántam meg, hogy ezt választottam! A tanári kar nagy része jól tanít, persze itt is vannak kivételek.
2018. febr. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!