Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nektek mi a véleményetek a...

Nyalánkság kérdése:

Nektek mi a véleményetek a Neumann János Iskoláról (középiskola)?

Figyelt kérdés
A googlen rossz válaszok voltak, de azokban nem 100%-osan hiszek. Itt remélem őszinte válaszokat kapok.

2017. nov. 10. 18:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát figyi mi voltunk nyiltnapon a héten. Nekünk nem nyerte el a tetszésünket. Szervezetlen volt az egész.
2017. nov. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, eléggé hasznosnak tartom
2017. nov. 12. 10:21
 3/8 anonim ***** válasza:
Írj konkrét kérdést, és talán meg is tudjuk válaszolni. Akár PM is jöhet. Üdv: egy neumannos. :)
2017. nov. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sok rosszat hallottam erről a suliról és elbizonytalanodtam. Arra vagyok igazán kíváncsi, hogy: milyenek a tanárok, milyen tiszta a suli, milyenek a diákok, és hogy hogyan tanítanak.
2017. nov. 14. 17:12
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem Eger legjobb iskolája, a környékből is vonz diákokat. 3 alapszavunk van: rugalmasság, tolerancia, intelligencia. Ezekhez az alapelvekhez próbálják tartani magukat a tanárok is több-kevesebb sikerrel. A kevésbé fontos tárgyakat (pl. tesi, rajz, ének) nem veszik annyira komolyan, mint a szaktárgyaidat. A tanárok emberségesek, megértőek (kivéve egynéhányat). Milyen tiszta? Hát, vannak takarítónénik, ha erre gondolsz. :) Amúgy meg elég biztonságos iskola, ha erre gondolsz. A diákkapcsolatokat állandóan építjük, sok rendezvény van: diáknapok, Neumann-napok stb. A tanárok pedig viccesek, és tudnak tanítani érdekesen, úgy hogy megértsd. Ajánlom a naplo.nejanet.hu oldalt, ahol megnézheted az órarendeket, hogy esetleg jövőre milyen óráid lennének. Továbbá mindenképp gyere el a nyílt napra, most lesz valamikor. Írd meg, hogy milyen szakra jönnél, és több infót is tudok mondani. Nézz meg több ilyen kérdést is, sok egyéb dolgot is leírtak már előttem is. És gyere hozzánk!
2017. nov. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Eger vagy Budapest?
2017. nov. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ami közelebb van.
2017. nov. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Valaki jön az Európai Uniós szakra?
2018. jún. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!