Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Hunfalvy milyen suli?

A Hunfalvy milyen suli?

Figyelt kérdés

Hunfalvysok, szerettek oda járni? Milyen a tanítás, milyen a közösség? Melyik tagozatot ajánlanátok? :)

Ma voltam ott nyílt napon, nekem nagyon tetszett, semmi rosszat nem tudok mondani :)

Csak eddig a Hunfalvyt akartam utolsónak jelölni, de annyira megtetszett, hogy lehet előrébb hozom a listán. Ti szerettek oda járni? Szerintetek hozzam a Hunfalvyt előrébb a listámon?

Üdv, 14/L



2017. nov. 10. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Én szeretek odajárni. 0.ban könnyebb , nem kell annyit tanulni ha már valamennyire tanuld a nyelvet. Miket jelöltél még meg?
2017. nov. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Még nem jelöltem meg semmit, majd decemberben kell leadni a listát. Az orosz tagozatot és a francia nyeket jelölném meg, azok jó osztályok? :)
2017. nov. 15. 19:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze.... Franciasokat mondjuk kozelebbrol ismerem imadom oket. Tanaraik is nagyon jok. Én kis nyelvként tanulok franciat es imadom a tanarunkat. Szerintem ahhoz kepest hogy. 2.5 honapja kezdtem el nulla alappal eleg jol tudok. Amugy meg vannak franciaorszagi cserediak programok is ahol szinten jolehet gyakorolni.
2017. nov. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia! Én most vagyok itt kilencedikes orosz tagozaton, és csak jót tudok mondani. Anno egy éve itt csak rosszat olvastam a hunfalvyról, hogy mindenki sznob, meg hogy nem befogadóak, de ez nem igaz. Szerintem egy igazi befogadó közösség, a tanárok között mondjuk akad egy-két öregebb, akit nem annyira bírok, de alapjában véve mindenki jófej. Tanulni kell, de nem nehéz.

majd írd meg hogy mit választottál:)

2017. nov. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!