Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik iskolát válasszam?...

Melyik iskolát válasszam? Többi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok idén 6. Osztályos vagyok és szeretnék felvételizni az Elte Radnóti Miklós gyakorló gimmnáziumba 6+1 osztályba. Legfőképp azért járnék oda mert kb 2 percre van a helytől ahol edzeni szoktam (minden reggel, es minden delután 2 óra) és a házuntól is max 20 percre van. Szerintetek bírnám ennyi sport mellett? (Heti 2 óra latin, 16 óra angol)

Vagy inkább maradjak a Csik Ferenc Altalános iskolába? A fő kérdésem tehát melyik iskola lenme jibb a szempontok szerint? (A Csik Ferencben sport tagozatos vagyok figyelnek a sportra igy konnyebben engednek el edzitaborozni 7.orákról es 2 órával kezdünk.


2017. nov. 12. 09:51
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!