Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egy iskolaválasztás előtt...

Nyalánkság kérdése:

Egy iskolaválasztás előtt álló nyolcadikos vagyok. Tanácsot szeretnék kérni, milyen jó, a XVII. kerülethez közel lévő informatikai szakiskolát tudnátok mondani? Akármilyen tanácsot szívesen fogadok.

Figyelt kérdés
iskola, informatika

2017. nov. 12. 15:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Legközelebb szerintem a Neumann Szakgimnázium/szakközépiskola van. Örstől 2 troli megálló vagy pár perc séta. Idén érettségiztem és szerettem oda járni, mert szinte semmit se kellett tanulni viszont nagyon jól felkészített mind a kettő emelt infós érettségire és a többi középre. Általába infós tanárból nincs elég és akik jönnek vagy nagyon jól vagy nagyon rosszak, viszont a régiekre nem volt panaszom. Viszont sokan megbánják, hogy ide jönnek, mert rájönnek nincs kedvük az infóhoz, viszont csak egy nyelvet tanítanak így nem tudnak rendes gimibe átmenni. Ha elvégzed és maradsz OKJ akkor 2 helyett 1 éves lesz.
2017. nov. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infót. :)
2017. nov. 13. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!