Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ady Endre Bp mennyi esélyem...

Ady Endre Bp mennyi esélyem van? Sziasztok! Matekból, fizikából, kémiából ill. bioszból 3-ás vagyok, de minden más 4 vagy 5, humán tagozat érdekelne. És még annyi hogy, ofőm azt mondta hogy versenyeredmények nyelvizsgák plussz pontot érnek igaz ez?

Figyelt kérdés

2017. nov. 17. 23:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Az egyik leggyengébb gimnázium, gyenge tanárokkal, simán felvesznek oda.
2017. nov. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is van esélyed. Tényleg nem egy nagyon erős gimnázium, de az azért túlzás, hogy a leggyengébb, én átlagosnak mondanám. És igenis vannak ott nagyon jó tanárok!
2017. nov. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Erősségről annyit, hogy a rangsorban a Színyeivel áll kb egy helyen, a Petőfi gyengébb nála, csak hogy híresebb sulikat mondjak. Tehát egy korrekt, átlagos gimnázium.
2017. nov. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen a versenyeredmények érhetnek plusz pontot. Iskolája válogatja.
2017. nov. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszokat,nagy segítség
2017. nov. 18. 21:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Mi tavaly - vagyis a mostani tanévre - próbálkoztunk az Adyval. Humán tagozatra szerettünk volna bejutni - bár elég necces, mert csak 18 gyereket vettek fel végül a humán tagozatra. A szóbeli felvételinél azt gondoltuk, hogy minden rendben, ugyanis csupa szépet és jót mondtak a gyereknek, pl. egy kész kis történelemkönyv, nagyon ügyes, stb.. Végül annyira kevés pontos kapott szóbelire, hogy a három sávból, amely szerint a pontokat adják a legalsó sávba került, annak is a közepét érte el a szóbelin szerzett pontokkal. Ráadásul nem is félős gyerek, szóval nem kellett azért dícsérgetni, hogy meg merjen szólalni. A verseny eredmények nem tudom mennyit számítanak, mert vittünk egy rakás oklevelet, részt vettünk az ő házi töri versenyükön is, de igazából szerintem nem sokat ért. Sajnos én csak ilyen tapasztalattal tudok szolgálni...
2017. dec. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!