Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a Berzeviczy Gergely...

Milyen a Berzeviczy Gergely Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági iskola?

Figyelt kérdés

Milyen az oktatás??

Milyenek a tanárok??

Érdemes ebbe a suliba jelentkezni??



2017. nov. 19. 13:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért mennél oda? Mit vársz tőle? Ha ezeket megírod, talán könnyebb válaszolni arra, hogy konkrétan neked érdemes-e oda jelentkezned.
2017. nov. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Osztályfőnököm ajánlotta nekem , sajnos a nyílt napról lemaradtam így nem tudtam megnézni . Jelenleg a Harsányi János Gazdasági Szakgimnáziumot nézem melyik a jobb?
2017. nov. 21. 18:21
 3/5 anonim ***** válasza:

A honlapjukról (a házirendből, a pedagógiai programjukból, az órarendjükből, abból, hogy mennyire frissek az adatok a honlapon, mennyire részletes információkat tartalmaznak a mindennapos iskolai életről - pl. mikor lesz a következő ebédbefizetés, milyen programok várhatóak a jövő héten, stb.) sokkal több kiderül, mint egy nyílt napon. Azt olvasd át, és látni fogod, hogy melyik jobb a saját szempontjaid alapján.

A nyílt nap inkább arra lett volna jó, hogy ha az iskola dokumentumai alapján van két olyan suli, amelyik egyformán szimpatikus, akkor odamehess, hogy szívj egy kicsit mindegyiknek a levegőjéből és így lehessen valami szubjektív benyomásod, ami alapján dönthetsz a sorrendről. De a konkrétumok, az objektív dolgok mind le vannak írva.

Az se mérvadó, ha idejön valaki, aki azt írja, hogy x suli sokkal jobb, mert ő csak egy a többszáz diákból aki oda jár (vagy nem is jár oda, csak azt állítja magáról poénból), és lehet, hogy az adott suliba járók többsége éppen ellenekezően gondolja, mint ő. És akkor mi van? Ne legyenek előítéleteid.

2017. nov. 22. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben , köszönöm a választ :)
2017. nov. 22. 16:31
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia!A fiam a Berzébe jár. Kis, családias iskola, de nagyon szereti. Idén 9.-es, nyek-es lett, tehát a nyelvi előkészítőbe (angol) jár idén, így a szakmai oldalát még nem nagyon látjuk át a sulinak. Amit látok én, mint szülő az az, hogy nagyon szeret odajárni, jó az osztályközösség (bár ugye ez nem kizárólag az iskolán múlik), nincsenek balhék. Kemény a nyelvtanulás úgy is, hogy nem az alapszintű csoportba került. Év elején kicsit nehezen rakták össze az órarendet (bár szerintem ez sok suliban így lehetett), de most már minden rendben van. Az igazgató nagyon rendes, szereti a diákokat és az a néhány tanár aki őket tanítja (angol, matek, kompetencia fejlesző órájuk van, orosz, francia és német, tesi - no ez egy kicsit problémás volt eddig tanárhiány miatt) tudomásom szerint normálisak. Rengeteg versenyen vesznek részt, több alkalommal kimagasló eredménnyel, a diákok magutól is beneveznek egy-egy megmérettetésre. Szóval összességében jó véleményem van róla, egyáltalán nem bántuk meg (így az első félév végére), hogy hozzájuk jutottunk be.
2017. dec. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!