Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gaz ha holnap igy megyek el...

Gaz ha holnap igy megyek el az erettsegi szobelire?

Figyelt kérdés

Egy tantargybol erettsegi szobeli vizsgat fogok tenni holnap, es en ugy gondoltam, ha lehet akkor nem nagyon oltoznek ki. Gaz lenne ha felvennek egy szurke farmert, egy fekete-feher vans cipovel, egy kek inggel es az oltonnyel? Igy gaz lenne megjelenni?

Egyebkent angolbol fogok szobelizni!

Koszonom a normalis valaszokat!



2017. nov. 19. 18:14
 1/10 anonim ***** válasza:
65%

Eléggé gáz. Nem kibírnád azt a pár órát ünneplőbe?

nagyon max ami még beleférne az fekete nadrág, fehér ing de normális cipővel.

2017. nov. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Öltözz ki rendesen, máshogy állnak hozzá a vizsgázóhoz, ha nem megfelelően van felöltözve.
2017. nov. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
65%
igen,gáz. nem kibírod azt a pár órát? ilyenkor ez a megfelelő öltözet. nem a boltba mész szeletelt kenyérért :D és igen rossz szemmel néznek rá
2017. nov. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
A bizottság tisztességesebben lesz felöltözve, mint te, és ez mindenkinek kínos lesz.
2017. nov. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ugy mentem, es semmi para nem voltxd

Meg felelet utan mondta az angol tanar, hogy ugyes voltal😀

2017. nov. 20. 22:11
 6/10 anonim ***** válasza:
57%
Nézd, ez olyan dolog, hogy ha egy társaságban hangosan elszellented magad, akkor is mindenki úgy fog csinálni egy bizonyos szint felett, mintha nem venné észre, és te attól csinálhatsz úgy, mintha nem történt volna semmi, és mondhatod, hogy semmi para nem volt. De azért mindenki tudja, hogy ez nem ugyanaz, mint nem szellenteni.
2017. nov. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát a ruhától nem kapsz jobb jegyet, és felvehetsz szmokingot is ha nem tudsz semmit, megvágnak.
2017. nov. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Utolso valaszolonak van igaza, nem a ruha teszi az embert, hanem a tudas ami benne lakozik😉 Koszi utolso, nagy zold kez😀
2017. nov. 21. 11:04
 9/10 A kérdező kommentje:

Egesz jo eredmenyt kaptam meg ugy is, hogy nem voltam kioltozve😀

150/71

2017. nov. 22. 11:56
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez tanár és iskolafüggő is. Ha én így mentem volna, biztos nagyon haragudtak volna, de ha neked nem az is rendben van. Nekem igazából ezzel és a kiöltözéssel sincs bajom, mert az öltözködést inkább saját magunk és nem a szokások miatt tartom fontosnak
2017. nov. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!