Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nagyon gáz ha farmerben...

Nagyon gáz ha farmerben megyek szóbelizni?

Figyelt kérdés
Pótérettségi lesz holnap és legutóbb mikor öltönygatyámban voltam ünnepeltünk és teljesen szétszakadt mert elesetem hazafele...Gondoltam veszek másikat mostanra de teljesen kiment a fejemből.Nagyon gáz lenne ha öltönyzakó-ing-öltönycipő mellé sima kék kék farmert vennék?Vagy ha sötétebb színű farmert (fekete/szürke)veszek az úgy nem olyan gáz?
2017. nov. 19. 23:24
 1/3 anonim válasza:
100%
Ha már így alakult, akkor a fekete farmer talán kevésbé gáz. Egy kalappal holnapra! :)
2017. nov. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerdára sorsoltak be végül,de köszönöm 😊
2017. nov. 20. 10:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Én kék farmerban mentem. Nem szóltak semmit, bár nem is tudtak volna mit tenni? Nekem akkor csak az az egyetlen nadrágom volt.
2017. nov. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!