Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek ilyen jegyekkel...

Szerintetek ilyen jegyekkel be lehet jutni a Karinthy gimnáziumba?

Figyelt kérdés

Matekon és tesin kívül mindenből 5-ős vagyok, matekbol 3,5 az átlagom, 7.-és vagyok és előző két évben kitűnő voltam.

Jelenleg angolból vagyok a legjobb, arra a szakra is akarok menni.



2017. nov. 20. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:
A 3,5-ös matek átlagodra megkapod/ megkaptad a 4-est v 3-as lettél? Mert nem mindegy
2017. nov. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Minden a felvételin múlik. Angolból nincs felvételi, és ez a te esetedben - úgy néz ki - hátrány. A matek felvételi nagyon nagy súllyal számít a felvételinél. Nem az a baj, hogy 3,5 vagy matekból, hanem az, hogy összesen kb. 170 pontot el kell érned ahhoz, hogy egyáltalán esélyed legyen. Ha nagyon nem megy a matek, nem fog sikerülni. De még sokat gyakorolhatsz! A hozott pontokból 50 pontot lehet elérni. Matekból a felvételi során 75 pontot, és magyarból is ennyit. Ehhez próbálj viszonyítani.
2017. nov. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Indulj ki abból, hogy összesen kb. 30 pontot veszíthetsz.
2017. nov. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2017. nov. 23. 06:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!