Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miskolci Egyetem, Bolyai...

Miskolci Egyetem, Bolyai Kollégium - Mennyibe kerül az elhelyezés állami szak esetén?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Jövőre jövök a Miskolci Egyetemre (ME-GÉIK programtervező informatikus, állami) és az lenne a kérdésem, hogy a Bolyai Kollégiumban milyen az elhelyezés ára?

Néztem az oldalukon viszont az esetemről konkrét infót nem találtam.

Az UNI-hotel-nél ha jól látom akkor 40k Ft/fő/hó a 2 ágyas zuhanyzós szoba, de ilyet nem láttam a Bolyainál.

Ugye államira jelentkeznék (ha jól tudom ez számít az elhelyezésnél), de például de az UNI-hotelnél is csak 1 ár van.



2017. nov. 20. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Államisoknak az Uni 16ezer, E/1 11ezer, E/2-E/6 9ezer

Bolyainak az E/1-E/6 épületeket hívják. Az E/1 azért drágább, mert ott csak két szoba használ egy fürdőt. A többiben közös zuhanyzó van a folyosó közepén.

2017. nov. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez gyors volt. Köszönöm! Ez az infók kinn vannak a neten is (például valahol az egyetem honlapján), ha igen akkor kaphatok egy linket? Vagy ezek "belsős" információk?
2017. nov. 20. 20:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezek belsős infók voltak, amiket a kollega adott:D
2018. ápr. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Annyi még, amit nem mondott, hogy az E2/3/5/6 ban 4 fős szobák vannak, az E4ben 3 fősek, az uniban, meg 1esben 2 fősek.
2018. ápr. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi az infókat! Azóta (2018. február 10-én) kaptam egy körlevelet a GÉIK-HÖK-től, abban le is írva az árak. Bár nem tudom miért nem nyilvános információ.

-

Akit érdekelne ide felraktam a pdf-et: [link]

2018. ápr. 21. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!