Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » József Attila Gimnázium?

József Attila Gimnázium?

Figyelt kérdés

Szóval. Egy 15 éves srác vagyok, aki elrontott egy hatalmas dolgot... Mármint többet, de most ez a fontos. A suli választást. Igazából nagyon nem érdekelt a dolog, csak hogy jó legyen és közel. 15 perc buszozás és 10 perc seta az egész.. nem halok bele. Suli erős, Magyarország top 30. sulija. De utáloooom. Utálom az osztályt. Utálom az egész iskolát. Én a régi sulimban, általánosban egy központi gyerek voltam, sokan szerettek és sokakkkal tudtam beszêlgetni. (Ugye akit sokan szeretnek azt sokan is utálnak, ennek fő oka inkább a stílusom, humorom) de ebben az osztályban legszívesebben egy szürke egér lennék. Nem akarok senkivel se kommunikálni. Rengeteg a hülye. Vagyis lexikálisan okosak, de ha jobban megismered őket rájössz, hogy műveletlenek,hülye, bunkó, parasztok... 3-4 emberrel élvezem össze a beszelgetest, abból egy ember a régi osztálytársam is volt, a másik meg az évfolyamtársam volt. El szeretnék menni a JÓSZEF ATTILA GIMNÁZIUMBA. Tudom, 25 perc mire a busz bevisz Kelenfoldre, onnan még mlegy kivsi metró, de nem érdekel... Ott is van pár ismerősöm, és azt mondják nagyon jó. Fáj másoknak a boldogsága.. most ugyan összevesztem egy lànnyal, akivel fel eve ismerkedtem meg, és szomorú vagyok, mert én csesztem el, de ez még egy jó nagy lapáttal rá tesz. Utalom a hetkoznapjaimat. Segítsetek. Van értelme oda elmenni 9.be így? Vagy a francia nyelven próbálnám meg, vagy az A osztályba bejutni.. tudom így is sokan vannak, de nem érdekel, meg szeretném próbálni. Szüleimet még meg kell győznom, mert egyelőre nem akarják. Legalábbis az anyukam ellenzi. De tudom, hogy a boldogságom fontosabb nekik, minthogy most le leszek naradvaegy kicsit. KÉPES VAGYOK BEHOZNI A LEMARADÁST. Nem érdekel ha 20szor leizzadok nyaron mire beerek, nem érdekel semmi, csak hogy bekerüljek. Egy fél éve el se tudtam volna képzelni, hogy sulival kapcsolatban ilyeneket mondok.


Segitsetek kérlek, hogy működik ez az átiratkozas és megéri e? Milyen a nyelvoktatás, mert számomra az a legfontosabb,imádom az angolt és a franciát.


KÖSZÖNÖM EMBEREK, NEM TUDJATOK MENNYIT SEGITETEK EZZEL!

(ekezetekert bocsi, próbáltalak titeket megtisztelni szép és érzelmes írással, de telorol nem könnyű)



2017. nov. 21. 20:19
 1/2 anonim válasza:
Szia kérdezd meg az iskolát de én is oda akartam áriratkozni de azt mondták nincs és nem is lesz hely hogy átvegyenek akkora túljelentkezés:/
2017. nov. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
oké, az átjelentkezéssel kapcsolatban nem tudok mit mondani, viszont mint itteni diák a suliról annál többet. A nyelvoktatás nagyon erős (nem hiába a túljelentkezés). Angolos vagyok (rendkívül jó tanárokkal) de tudom, hogy a többi nyelvtanár is remek!! (nyilván vannak kivételek, de azok mindenhol vannak.) Már nyelv szempontjából is megéri idejönni. Szóval jaj, tényleg sok sikert:)
2017. nov. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!