Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az egri Szilágyi Erzsébet...

Az egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium ba szeretnék menni. Mi a véleményetek, tapasztalatok? Tavaly elég jó volt az átlagon és szorgalmas vagyok. Szerintetek mennyire nehéz bekerülni oda?

Figyelt kérdés
Mennyire nehéz? Jól tanítanak ott?

2017. nov. 22. 16:39
 1/3 anonim válasza:
Tavaly én is néztem a szilágyit. Nyíltnapon is voltam, de engem nem fogott meg.Azt hallottam, hogy nagyon sokat kell tanulni és egyre több a protekciós gyerek ott is :(
2017. nov. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én oda járok és végzős vagyok. Ha őszinte akarok lenni akkor hivatalosan ugye jó iskola de én nem vagyok odáig érte. A nyelvoktatás olyan hogy semmilyen xd viszont ha biztosan tovább akarsz menni egyetemre akkor jó választás habár sokat kell tanulni, egyre inkább az az érzésem hogy annak ellenére hogy a tanárok sok mindent elmondanak, magadtól mégis kell készülnöd mert az elengedhetetlen. Én személy szerint az engem tanító tanárok 90%-ával nem vagyok megelégedve mert szerintem nem tanítják meg azt amit kell vagy nem úgy ahogy azt kérni fogják érettségin.

Az első válaszolónak igaza van tehát hogy sokat kell tanulni és a protekcoóban is van sajnos igazsága de a legrosszabb, hogy az osztályközösségekben jelen van elég erősen a klikkesedés és ez bizony sok embert eléggé meg tud viselni :/

Mindezek ellenére mégis javaslom mert biztos a továbbtanulásod ha ide jössz és végülis az összhangulat jó.

Ha bármi kérdésed van akkor írj nyugodtan. :)

2017. nov. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ebbe a suliba is szoktak megbukni?
2018. dec. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!