Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha én a munkaügyi központon...

Jeszka kérdése:

Ha én a munkaügyi központon keresztül várok tanfolyamra, de beiratkoztam felnőtt képzésre egy szakközép iskolába (esti tagozaton). Akkor ha elindul a munkaügyis képzés járhatok mindkettőre?

Figyelt kérdés
Valójában az egyik délelőtt a másik délután van. Nem ütközik bele.

2017. nov. 22. 18:31
 1/2 Farkas Dávid 1996 ***** válasza:

Ha nem ütközik bele és az egyik a munkaügyi központ támogatásával van,tehát mondjuk nem 2 munkaügyi központ által támogatott tanfolyam indul egyszerre,akkor igen.

Nyelvtanfolyamnál például,akkor támogatták a nyelvtanfolyamot,ha valamihez kell pl.egyetemhez,csak úgy nem. Azt nézd meg,hogy érettségi utáni képzésről van szó,mert ez nagyon fontos,ettől nagyon is függ.

Általában 25 év alattikat szokták a munkaügyi központba támogatni.

2017. nov. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen én még 25 év alatt vagyok és most fog indulni december közepén érettségire alapuló képzés a Gazdasági informatikus( ez a munkaügyi központon keresztül). És én most beiratkoztam néhány hete egy szakközép iskolába felnőtt képzés (esti) tagozaton dekoratőrnek legfőképpen azért hogy legyen diákigazolványom, de valójában érdekel a kettő mert kereskedő az alap technikumom és ahhoz illik mindkettő képzés. Tehát akkor lehet.
2017. nov. 23. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!