Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valakinek van valamilyen...

Valakinek van valamilyen személyes véleménye a Gundel Károly vendéglátóipari és idegenforgalmi szakképző iskoláról? Pl. : oda járt.

Figyelt kérdés

2017. nov. 23. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne ne ne ne ne ne ne! Eszedbe ne jusson odamenni! Most vagyok ott végzős de tönkretett az a hely!
2017. nov. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha valami konkrétabbra vagy kíváncsi írj privátban nyugodtan, szívesen válaszolok
2017. nov. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Igazat adok az előttem szólónak, egy szánalom az intézmény! Katasztrófa ami itt folyik, megy az arcra osztályzás, szocializmusból visszamaradt tanítási módszer, nem valami jó diákélet és annyit követelnek hogy az hihetetlen!

Ps. a menza is évek óta egyre rosszabb... 5. és utolsó évem itt, végig menzáztam de ezévben már nagyon gáz a felhozatal

2018. febr. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Utolsó vagyok, azt elfelejtettem, hogy az egy igazán jó pont a suli részéről, hogy ingyesen lehet német nyelvvizsgát tenni 12.ben! (angolról nem tudok) elég jó nyelvvizsgát méghozzá.
2018. febr. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én oda járok, szeretem. Nehéz de megcsinálható. A gólyatábor tök jó volt, az egészet a DÖk-ösök szervezték, ami nagy szerepet játszik a suliban. A tanárok nagy része egész jó fej, bár vannak kik annyira nem én nem is nagyon szeretjük.
2019. jan. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!