Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit tegyek? Szerintetek?

Mit tegyek? Szerintetek?

Figyelt kérdés

Először is nem tudom hogy jó helyre írom e, szóval bocsi.


Az lenne a problémám, hogy nemsokára fogok felvételizni és továbbtanulni. Megvan a 3 suli csak az első kettő között vacilálok.

Mivel az egyik suli a Károlyi Mihály Magyar-Spanyol kéttannyelvű gimnázium, a másik a Gyömrői Teleki László gimnázium.

A Károlyiba nagyon nehéz a bejutás, és nekem olyan 4-4,2-es átlagom van.


Na de az lenne a kérdésem hogy szerintetek jelöljem e be elsőnek a Károlyit ilyen átlaggal...?



Sajnálom ha nem voltam érhető... :(



2017. nov. 28. 19:47
 1/3 anonim válasza:

Honnan veszed, hogy nehéz a Károlyiba a bejutás és? Nekem is kb ilyen jegyeim volak, simán bekerülte. DE az fontos, hogy melyik szakra jelentkezel, nagy különbségek vannak.

Ha kérdésed van vagy bármi írj privit.:)

2017. dec. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Eleg nagy a kulonbseg a ket suli kozott, de ha szeretnel tanulni is akkor mindenkepp jelold be a karolyit mert siman bejutsz ilyen atlaggal ha jol megirod a felvetelit.
2017. dec. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a központi felvételit elcsesztem (67 pont), ezért kellett valamennyire jó átlag 4,6, de a szóbelim is jó lett, így bejutottam.
2017. dec. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!