Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE vagy SZTE? (Biológia,...

ELTE vagy SZTE? (Biológia, etológia)

Figyelt kérdés
Nagyon érdekel az etológia és a fent említett két egyetem közt vacillálok. A biológus alapszakot általában mindkét egyetem elindítja. A biológus mesterképzést nem tudom, hogy Szegeden is indítják-e. Szóval ez lenne az egyik kérdésem. A biológiai doktori iskolát meg már csak Budapesten, az ELTE-n tudnám elvégezni. Azon gondolkodtam, hogy érdemes lenne-e az alapszakot Szegeden megcsinálni, a többit pedig Budapesten? Vagy mindet egyöntetűen az ELTE-n? Sok rosszat hallottam az ELTE természettudományi karáról és, hogy sokan átjelentkeztek az SZTE-re. Akik átjelentkeztek, vagy egész végig valamelyik egyetemen voltak elmondanák a tapasztalataikat? Nagyon kemény ez a szak? Nehéz lehet az alábbi egyetemek közelében, biztonságos környéken olyan albérletet találni ahová a kutyámat is vihetném? (Lehetőleg ne 130E+rezsi áron) Tényleg jó a "kereslet" etológusra külföldön? A Föld bármely pontján, Magyarországtól északra vagy nyugatra? Országon belül nem is kaphatnék vele munkát? Körülbelül mennyit keresnék havonta? (Tudom, hogy ez kutatásoktól is függ) Aki etológiát tanult, elért vele valamit az életben? Előre is köszönöm a normális válaszokat! :)

2017. nov. 28. 21:20
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!