Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SOTE gyogyszereszkari kollegiu...

SOTE gyogyszereszkari kollegiumba van eselyem igy bekerulni?

Figyelt kérdés

Most fogok felvetelizni, tehat elso eves leszek, igy gondolom nem szamitanak meg az eredmenyek,hisz meg nem lesznek. Nem tudom ez valtozik-e masodik felevben?


Jo anyagikorulmenyu csaladbol jovok,viszont alberletet nem fognak nekem fizetni, ezert marad a kollegium, nem vagyunk hatranyos helyzetuek semmilyen szempontbol.


Kb 80-re lakom a fovarostol, ha a nyugatitol nezzuk, viszont egy zsakfaluban, ahonnan min. 2x kellene atszallnom, hogy egyaltalan Ujpesten legyek, es onnan ugya meg villamos vagy metro. Viszont a menetido "nem hosszu", kb 1ora-1ora 15 perc, ha nem szamitom bele a varakozasi idot, ami szinten nem hosszu, max 20 perc, viszont a 11-es az utolso busz, hiaba jar a vonat fel orankent, es kb olyan 2-3 orankent van busz.


2017. nov. 29. 12:06
 1/5 A kérdező kommentje:
Este 11, tehat legkesobb 9-kor mindig mar a nyugatiban kellene lennem, illetve korabban, de inkabb az utolso elotti busszal kellene mennem, mert az utolso nem mindig var be, az meg azt jelenti, hogy legeslegkesobb 8-kor mar a nyugatiban kell lennem.
2017. nov. 29. 12:08
 2/5 A kérdező kommentje:
Esetleg esszeru e bejarni,ha minden kotel szakad ilyen tavolsagbol,ilyen nehezsegu szakra? Egyesektol hallottam, hogy meg este 8-kor is lehetnek orak,nem tudom ez mennyiben igaz.
2017. nov. 29. 12:10
 3/5 bensdorp ***** válasza:
Budapesti SOTÉ-s barátaink is laktak a SOTE kollégiumaiban, egyáltalán nem kizáró ok, csak többet kell a helyieknek fizetni (persze az még mindig kevesebb, mint egy albérlet). A Te helyzeted pedig abszolút indokolja a kollégiumi lakhatást, én nem ingáznék, nagyon sok időt vesz el a tanulástól meg az egyetemi élettől. Sok sikert! :)
2017. dec. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves elozo! Koszonom a valaszodat! :)
2017. dec. 2. 16:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Számítanak a felvételi pontjaid, onnan kapod a koleszos felvételi pontjaid felét. De nem kell félned, felvesznek koleszba ilyen körülményekkel már. :)
2017. dec. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!