Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha ki szeretnék iratkozni a...

Ha ki szeretnék iratkozni a Debreceni Egyetemről akkor ahhoz mit kell tennem? Valaki leírná részletesen ennek a menetét?

Figyelt kérdés

2017. dec. 3. 10:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Írsz egy kiiratkozásról szóló kérvényt és leadod

a TO-n

2017. dec. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Írsz egy kiiratkozásról szóló kérvényt és leadod

a TO-n (dátummal, aláírással)

2017. dec. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm. még annyi lenne a kérdésem hogy ilyenkor ki a címzett? Mármint hogy kezdem el Tisztelt....(kicsoda?)
2017. dec. 3. 19:15
 4/5 anonim válasza:

Soha nem írtam semmiféle kérvényt.

Amikor úgy döntöttem, hogy otthagyom a DE-t, onnantól nem jártam be az előadásokra, és nem vettem fel új tárgyakat a következő félévre, nem igényeltem diákigazolványt. Vagyis matricát.

De sehova nem írtam.

Pedig diákhitelem is volt, azt elkezdtem törlszteni, amikor elkezdtem dolgozni.

Miért kellene kiiratkozni?

És ha fél év múlva folytatnád?

MEg amúgy is... ez már felnőttképzés, nem óvoda.

2017. dec. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Kedves utolsó válaszadó! Vizsgára sem jelentkeztél? Nem kellett kifizetned a kreditbüntetést? A kötelező órákra,ha nem járok be,nem lesz gond belőle? Egyelőre nem tudom mit tegyek,kiiratkozzak-e vagy se,de most úgy érzem nem tudom folytatni..de ha meg lehet oldani,hogy ne járjak be és esetleg passzívra tegyem magam ősztől,akkor ezt az opciót választanám. Köszi ha válaszolsz!
2018. ápr. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!