Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Széchenyi István Mezőgazdaság-...

Széchenyi István Mezőgazdaság-és Élelmiszertudományi Kar vagy Pannon Egyetem Georgikon Kar? Vidékfejlesztési agrármérnök képzés, melyik a jobb egyetem? Hol jobb a képzés?

Figyelt kérdés
Első éves vagyok a SZE-MÉK, Mosonmagyaróváron az említett szakon,de nem vagyok megelégedve se a képzéssel,se a környezettel,légkörrel. Nézegettem tematikát a georgikoné szimpatikusabb csak nem tudom,mit csináljak.
2017. dec. 5. 12:04
 1/4 anonim válasza:

Az elsőt nem igazán ismerem, én a Georgikonra járok. Nem bántam meg, hogy ide jelentkeztem, családias környezet, szép hagyományok, nincs túl nagy nyüzsgés, hamar barátokra lelsz.

Én az oktatással is meg vagyok elégedve, összességében azt is mondhatom, hogy mindegyik tanárom normális, bármilyen kéréssel fordulhatok hozzájuk.

2017. dec. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%
Én nem ajánlom, de ezt mindenki maga dönti el. Ha simulékony természetű vagy, akkor jól fogod érezni magad a Georgikonon.
2018. jan. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
59%

Én nem vagyok simulékony, sőt nehezen is találom meg a helyem, de szerintem a Georgikon egy jó hely.

Persze itt is, mint mindenhol vannak olyanok, akik mindenhol ott vannak, az egész egyetem ismeri őket. Ha bekerülsz abba a társaságba, téged is ismerni fognak, de ha beéred kevesebb, de annál mélyebb barátsággal, akkor nincs mitől félned, s még simulékonynak sem kell lenned. :D

2018. jan. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nincs is Győr!
2018. jan. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!