Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szinyeisek! Érdekelne a...

Szinyeisek! Érdekelne a természettudományi szak, mennyire tanítják komolyan a bioszt és a kémiát? Orvosira be tudok jutni onnan?

Figyelt kérdés
Imádom a kémiát(meg tudom is), de ha mégsem vesznek fel a Szent Lászlóba, kell valami más gimi után is néznem.

2017. dec. 7. 11:10
 1/3 anonim válasza:
100%

Èn estire jàrok oda de azt mondjàk nappalisok kemèny suli komolyan vesznek minden tantàrgyat nem is lehet csak elèg jò àtlaggal bekerülni, estin is kevesebb az òraszàm a nem èrettsègi tantàrgyakbòl mègis komolyan veszik ès ha nappalin ennèl is komolyabb amkor előre sajnàlom a nappalisokat.

de nagyon jo iskola nagyon jò tanàrokkal csak ajànlani tudom

az hogy be tudsz e jutni az orvosira attòl függ milyen jegyeket fogsz szerezni

mivel erős suli tanulni kell sokat de ha tanulsz ès jò jegyeid lesznek szerintem egy gyengèbb sulibòl ks betudnàl jutni hisz közèpiskola az közèpiskola hiàba manapsàg terjednek hogy gyengèbb meg nem.gyengèbb nem az fog számitani honnan probàlkozol hanem a jegyeid

2017. dec. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
4 évfolyamosba akarsz menni vagy 6?
2017. dec. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ott csak 4 vagy 5 évfolyamos van,8.-os vagyok.
2017. dec. 9. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!