Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti kihúztátok laptop nélkül...

Ti kihúztátok laptop nélkül az egyetemet?

Figyelt kérdés

Nem 40 évvel ezelőttre gondolok.

Telefonom van, van rajta net is, de állandóan lefullad.

A tabletemet, pedig apa tette tönkre, mert biztos amiatt nem tanulok.


2017. dec. 7. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ki.
2017. dec. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
8%

Ha már most sem tanulsz, hogy akarsz egyetemre menni? Nem is csak az, hogy bekerülni, hanem végig is csinálni.


Menj el dolgozni, és keresd meg az árát.

2017. dec. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Mi van???? Nem ő vette, hanem nyertem.

És azért mert hiànyoztam és kitalálta, hogy nem akarok iskolába menni és tuti csak szimulálok. Miért nem tanulok betegen is és szétvágta.

Nemhogy bekerülni könnyű, hanem bent is vagyok. Csak rossz így.

2017. dec. 7. 18:30
 4/6 anonim ***** válasza:
15%

Nem a régi gépről beszéltem, hanem arról, hogy ha akarsz egy újat, akkor vehetsz magadnak, senki se akadályozhatja meg.


Ha meg már felnőtt vagy, akkor főleg nem. Sőt, el is költözhetsz otthonról, akkor nem teheti tönkre a következőt. Gondold meg, tényleg. Ha olyanok a körülmények otthon, hogy akadályoznak a tanulásban, lehet, hogy megéri önállósodni.

Ha viszont azt nem vállalod, akkor most mit mondjunk? Akkor ez van, el kell viselni a szülőket a hülyeségeikkel együtt. Te ismered őket. Neked kell eldöntened, hogy otthon lakni fontosabb-e vagy hogy legyen laptopod. Amúgy igen, laptop nélkül is el lehet végezni az egyetemet manapság is. Pl. könyvtárakban is használhatsz gépet.

2017. dec. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az tablet volt, nem is laptop, de mindegy.
2017. dec. 7. 18:50
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én elképzelhetetlennek tartom.

Beadandók, diasorok, gépelt jegyzetek, sokkal nagyobb mennyiségű adatmennyiség, amit egy telefon / tablet elbír stb.

2017. dec. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!