Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ki fognak rúgni, hogyan...

Ki fognak rúgni, hogyan szerezzek igazolást?

Figyelt kérdés

Közoktatási tanfolyamra járok és 10 óra igazolatlanom lehet de ennek többszöröse van. Hogyan szerezzek igazolást?


Nem mondom hogy egyáltalán nem az én hibám, de kissé figyelemzavaros vagyok és ebből kifolyólag néha olyan a magatartásom hogy nagyon sokmindent elfelejtek illetve későn fekszem le, halogatom a dolgokat, és régebben kezeltek pszichiátrián (nem komoly eset).


Ha megkérdezem a háziorvosomat és előadom neki hogy egy lusta dög vagyok viszont fontos a képzés mert egyetemre akarok menni talán ad? Úgy hallottam a pszichiáter nem tud, nem is voltam nála egy ideje. Tudom nem oké a dolog de szeretnék nagyon továbbtanulni és nagyon gáz lenne ha kirúgnának erről a fontos képzésről, természetesen megváltoznék..


2017. dec. 10. 15:31
 1/1 Farkas Dávid 1996 ***** válasza:

Én jártam OKJ-s képzésre nálunk sokaknak volt több igazolatlan órája mint lehetett volna felnőtt esti képzésen,az ofőmmel megbeszéltük és leigazolta.

Nálatok ha keményebb a helyzet,javaslom mond el az orvosnak,hogy rosszul voltál a hideg miatt pár napot igazoljon le és máskor ne hiányozz.Ha szülői igazolás lehetséges akkor pedig inkább válaszd azt.

2017. dec. 11. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!