Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Metropolitan Egyetemen...

A Metropolitan Egyetemen (METU) néztem ki az Executive MBA for IT szakközgazdász képzést. Erről van valakinek véleménye? Milyen a METU jó, rossz, fog ez nekem használható tudást adni?

Figyelt kérdés

Vagy néztem hasonlót a Corvinuson Informatikai menedzsment szakközgazdász címen, csak ott nincs keresztfélév és ott nem két féléves a képzés hanem 3.


Szerintetek?



2017. dec. 10. 20:15
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
95%
Mindkét képzés felesleges. Mi az alapdiplomád?
2017. dec. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Közgazdász de szeretnék egy IT végzettésget. Miért gondolod hogy felesleges?
2017. dec. 11. 20:22
 3/34 anonim ***** válasza:

Nem felesleges, de ezek olyan képzések, amiket több év munkaerőpiaci tapasztalattal érdemes elvégezni, nem pedig az alapdiploma után egyből.


[link]


Ha megnézed az "ŐK IS NÁLUNK TANULTAK" menüpontot, már régóta szakmában lévő emberekről van szó.

2017. dec. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
0%

1. Felesleges, mert az eféle IT végzettséget az IT-sok nem veszik semmibe, így kb. mintha nem is lenne

2. Az MBA esetében csak az számít, hogy HOL végzed... Magyarországon megszűnt az egyetlen értékelhető MBA képzés (CEU)

3. A Metropolitan egy kamu egyetem, az akkreditációját nem vonták vissza?


Ha IT-t akarsz tanulni, menj rendes egyetemre azaz például BME, ELTE.

2017. dec. 12. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%

A metropolitan sosem volt kamuegyetem, indít programozói képzést is, amivel nagy multik szerződtek le, és 100% állásgaranciát vállalnak.


A kérdezőt meg az it menedzsment érdekli, milyen eltéről beszélsz?


Könyörgöm, prolik ne kommenteljenek már a felsőoktatással kapcsolatban, amikor még helyesen sem tudnak írni.

2017. dec. 12. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
9%

Utolsó: mely helyesírási problémára gondolsz konkrétan?


Persze, nem kamu, csak [link]


Kérdező, felesleges ez a képzés és a szak is, nem jutsz ezzel előrébb. Az “IT menedzsment” szakok eleve feleslegesek, ha amúgy nem vagy informatikus. Tájékozódj, mielőtt feleslegesen töltöd az időt és költöd a pénzedet.

2017. dec. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:

Ennek mi köze az akkreditációhoz? Vagy mennyivel jobb, amikor ELTÉre, Corvinusra benyomnak politikuscsemetéket?

Vannak bajok.

2017. dec. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%

Miért, mi van az akkreditációjával?


Nyilván gondok vannak a színvonallal, ha a minimum pont alattiakat vadásszák...


De mindegy, én elmondtam a véleményem. Kérdező spórolj meg magadnak pár felesleges évet meg egy rakat pénzt, és fektess valami másba, ami jobban megéri. De ez magánvélemény.

2017. dec. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
2017. dec. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
— de nem akartam senkit megbántani, csak a kérdezőnek mondtam el a személyes véleményemet —
2017. dec. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!