Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Bp. Teleki Blanka gimi vélemén...

Bp. Teleki Blanka gimi vélemények?

Figyelt kérdés
mindent mondjatok el ha lehet, negatív pozitív tapasztalatokat és hogy megéri-e oda jelentkezni? sokat kell tanulni? közösség? köszi :)

2017. dec. 12. 22:50
 1/2 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne, meg h milyen szakok vannak :)
2017. dec. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
82%

Hát, amilyen évfolyamon én vagyok van, matek-történelem, matek-fizika, magyar-történelem és biológia kémia. De ajánlom figyelmetekbe a hivatalos honlapot, ahol minden fent van mondhatni.

A teleki közössége nagyon jó, mindenki jó fej. Bár napi 8 óránk van (plusz, mínusz), a közös szenvedés összehozza az embereket. A tanárok között vannak jók és rosszak is. Az iskola által rendezett programok érdekesek szoktak lenni.

Hát eléggé sokat kell tanulni, de egy idő után megszokod.

Ha érdekel titeket az iskola gyertek el például nyílt napra, vagy nézzétek meg a suli hivatalos Facebook oldalát, ahol rengeteg kép van fent a diákéletről és az eseményekről.

Ha tehetném még egyszer a Telekibe jelentkezné. Voltak kételyeim az elején, mint például, hogy nem fogom bírni a sok tanulást vagy esetleg nem lesznek barátaim.

De 4 hónap elég volt, hogy belerázódjak a Teleki ritmusába. Sok embert ismerek innen-onnan és mivel a nyelvi órák összevannak vonva az egész évfolyammal, így még jobban erősödik a diákok közti kötelék.


Bármi kérdésed van írj!

16L

2017. dec. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!